Menu Zavřeno

VYVOLÁVACÍ SYSTÉMY

Chytrý vyvolávací systém

Vyvolávací systémy KASA FIK přinášejí inovativní řešení pro efektivní obsluhu front v restauracích, fast foodech a na přepážkách. S naší společností, předním dodavatelem vyvolávacích systémů postavených na chytré platformě Android. S námi získáte kvalitní a komplexní řešení pro optimalizaci expedice a obsluhu zákazníků.

 

 

Mnoho možností jak zaujmout Vašeho zákazníka

 

Investice do vyvolávacích systémů od KASA FIK představuje nejen krok k efektivnějšímu podnikání, ale také k posílení vašeho vztahu se zákazníky prostřednictvím rychlejší a personalizované obsluhy.

 

Elektronické vyvolání a digitální menu pro vytížené provozy

 

Nahradí pracovní sílu a zrychlí odbavení

Rychlá obsluha – systém umožňuje rychlé volání a obsluhu zákazníků bez dlouhého čekání. Více hostů může být obslouženo v kratším čase, což zvyšuje celkovou efektivitu.

Přizpůsobení – systém může být přizpůsoben pro různá prostředí, jako jsou restaurace, fast foody, nebo přepážky s možností konfigurace pro jednu společnou frontu, nebo více číselně odlišených front.

Online systém – žádný lokální server. Obsah je řízený online přes webový prohlížeč. Změna obsahu, menu, nebo konfigurace je rychlá a jednoduchá.

Digital Signage – vyvolávací systém s technologií Digital Signage poskytuje moderní formu komunikace, kde můžete zobrazovat aktuality, informace o produktech a službách, nebo dokonce reklamy. Volitelně doplníme o aktuální lokální informace ( vytíženost, sněhové podmínky a mnoho dalších … )