Menu Zavřeno

KASA FIK HIT

Stacionární pokladna se stovkami užitečných funkcemí, online správou a bezchybným provozem.

Ideální pro každý obchodní provoz i gastronomii.

KASA FIK HIT 15’6 se zákaznickým displejem a externí tiskárnou
KASA FIK HIT DUAL 15,6″ se zákaznickým displejem a integrovanou tiskárnou
KASA FIK HIT 10′ s externí tiskárnou

Proč pokladny od KASA FIK

 

Nepřekonatelná záruka

Pozitivní přístup k zákazníkovi je u nás na první místě. Zařízení v záruční době vyměňujeme obratem za nový kus. Žádné otázky. Zítra máte nově předkonfigurovanou pokladnu u Vás.

Technická podpora

Kdykoliv se můžete obrátit na naše experty na online chatu. Jsme tu pro když nás potřebujete. Jsme dodavatel, kterému zavoláte a vyřeší jakýkoliv problém bez výmluv.

Nejvíce propojení a integrací

Pokladna je jen začátek. Spolupracujeme s mnoha partnery a naše pokladny lze propojit s Vašim oblíbeným účetním programem a dalšími integracemi.

S platebními terminály ušetříte

Díky exkluzivní nabídce platebních služeb můžene nabídnout bezkonkureční balíček služeb, se kterým jistě ušetříte, Zprocesujete málo plateb nebo hodně, i pro Vás máme dokonce nepřekonatelné neveřejné nabídky.

Online Backoffice – vzdálená správa

S našimi pokladnami získáte dokonalý přehled nad všemi provozovnami z jednoho místa.  Spravujte kompletně pokladnu vzdáleně.

Pokladna může zůstat na provozovně a vy budete mít i tak dokonalý přehled.

Nabízí možnost propojení pokladny s backoffice systémem, který umožňuje okamžitou online kontrolu vašeho podnikání. Dělejte exporty dat, změny v položkách i skladech nebo prohlížejte statistiky z pohodlí domova či kanceláře. Kdykoliv budete vědět, co se na provozovně děje.

Nejvíce propojení a integrací

 

Zlepšete konkurenceschopnost svého podniku s KASA FIK, inteligentním pokladním systémem, který přináší revoluci v digitálním propojení. S naším širokým spektrem možností integrací získáváte mnohem více než jen evidenci tržeb. Jeden dodavatel pro všechny Vaše potřeby.