Menu Zavřeno

Platební terminály KASA PAY

KASA FIK je ISO partnerem společnosti VISA a MASTERCARD a nabízí kompletní zajištění platebních služeb. Zajistíme Vám nejlepší podmínky.

Tarify pro každodenní podnikání

 

FÉROVÉ POPLATKY

 

START 0.00%

Nový v oboru? Zkuste náš tarif Start – jednoduchý a ekonomický. Pro začínající podnikatele získejte dotaci. Žádné poplatky prvních 6 měsíců!

Business ONE 0.89%

Univerzální tarif pro každodenní podnikání. Jednotná fixní sazba s pouhým příplatkem 1 Kč za každou transakci. Tato nabídka je ideální pro podnikatele, s předvídatelnými náklady bez skrytých poplatků, což zjednodušuje účetnictví a pomáhá udržet finance pod kontrolou. S námi můžete investovat více do růstu vašeho podnikání, místo placení vysokých transakčních poplatků.

Pro – POPTAT

Exkluzivní tarif navržený pro podnikatele s vyšším počtem prodejů či menšími částkami na účtenkách. Ať už prodáváte rohlíky do 30 Kč nebo provozujete síť poboček, připravili jsme pro vás výhodnou nabídku.

SumUp Air platební terminál

Platební terminál SumUp je zcela bez měsíčních poplatků, platíte pouze nízký transakční poplatek.

Jednoduchý a elegantní platební terminál SumUp je skutečně pro všechny. Jednoduše můžete přijímat platby kartou a to okamžitě. Stačí se zaregistrovat online na sumup.cz/kasafik. Spárujete svůj SumUp pomocí Bluetooth s pokladnou KASA FIK nebo s mobilem či tabletem a můžete začít přijímat platby kartou.

Platební terminál SumUp je zcela bez měsíčních poplatků, platíte pouze nízký transakční poplatek. Takže když terminál nevyužíváte, nezaplatíte ani korunu. Nemusíte si zakládat žádné další účty u různých bank, peníze si můžete nechat zasílat přímo na ten Váš stávající.

Přijímání platebních karet pro každého

  • Nemusíte měnit bankovní účet
  • Bez závazků
  • 1.95% transakční poplatek, 0 Kč měsíční poplatek
  • Instalace do pár minut

Obrovskou výhodou je okamžitá aktivace účtu a ihned můžete používat Váš terminál. Nečekáte na schválení ani aktivaci.

Pro koho je SumUp vhodný

SumUp je nejvýhodnější volba pro malé a střední podnikatele, kteří potřebují přijímat bezhotovostní platby. Ať již příležitostně nebo pravidelně. Vzhledem k absenci paušálních poplatků a minimálních obratů je především vhodný pro nárazové akce a venkovní trhy.

Kompatibilní s pokladními zařízeními od KASA FIK