Menu Zavřeno

Samoobslužné systémy

Nabízíme širokou škálu profesionálních kiosků, od kompaktních 10palcových modelů až po velké 27palcové jednotky.

Jeden systém, mnoho možností

Samoobslužný Check-in

Ať již v kempu, penzionu nebo v hotelu uvítáte jednoduché rozhraní pro checkin hostů. Systém nabízí kalkukace obecních poplatků, osoby zdarma nebo i doplňkový prodej..

Virtuální recepční

Díky pokročilé umělé inteligenci a přirozenému zpracování jazyka dokáže virtuální recepční rychle a efektivně odpovídat na dotazy, navigovat návštěvníky, přepojovat hovory a poskytovat důležité informace 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Doplňkový prodej

Prodávejte přímo ze svého kiosku další produkty, z baru nebo samoobslužně na recepci. Vaši hosté mohou zaplatit kartou, nebo zaznamenáme informace o prodeji a při check-outu mohou uhradit celou útratu najednou.

Platební automat

Umožněte svým hostům pohodlně platit za parkování, vstup či nabíjení z wall-boxu. Díky připojenému parkovacímu automatu bude bezkontaktní platba snadná a zajistí maximální spokojenost hostů..

Pro více informací volejte tel.: 606 645 205, nebo nás kontaktujte zde: (cenová nabídka, výběr modelů, technická specifikace )

Rychlost a Efektivita

Hosté mohou provést check-in během několika minut, což snižuje čekací doby a zrychluje proces příjezdu.

Bezkontaktní Služba

Minimalizuje fyzický kontakt, což je zvláště důležité pro zajištění zdraví a bezpečnosti hostů i personálu.

Nepřetržitá Dostupnost

Virtuální recepční a self-check-in systémy jsou dostupné 24/7, což znamená, že hosté mohou přijet a zaregistrovat se kdykoli, bez ohledu na pracovní dobu recepce.

Úspora Nákladů

Automatizace recepční služby snižuje potřebu zaměstnávat velký počet recepčních, což může významně snížit provozní náklady hotelu.

Nabízíme širokou škálu profesionálních kiosků, od kompaktních 10palcových modelů až po velké 27palcové jednotky. Všechny naše kiosky jsou vybaveny integrovanou tiskárnou a čtečkou NFC vstupních karet, což zajišťuje rychlé a bezproblémové odbavení hostů. Ideální řešení pro moderní hotely a další provozy, které chtějí zlepšit zákaznickou zkušenost a zvýšit efektivitu.

Virtuální recepce do hotelů, kanceláří i kempů

Vstupte do moderní éry pohostinnosti a efektivity s naší virtuální recepcí, která je ideálním řešením pro hotely a kanceláře. Tento pokročilý asistent využívající umělou inteligenci zajistí rychlé a přesné odpovědi na dotazy, přivítá návštěvníky s úsměvem a udrží plynulý chod vašeho provozu. Umožněte svým hostům a zákazníkům zažít profesionální a příjemnou komunikaci, zatímco vy se můžete soustředit na to nejdůležitější – jejich spokojenost.

Samoobslužné kiosky pro fast food a jídelny

Optimalizujte svůj podnik a zvýšte efektivitu s naším dotykovým samoobslužným systémem! Už žádné dlouhé fronty – nyní můžete obsloužit více hostů najednou. Naši kiosky jsou vybaveny integrovaným platebním terminálem, umožňujícím zákazníkům pohodlně platit sami. Propojte tyto moderní kiosky se svým vyvolávacím systémem a zrychlete svůj provoz ještě více.

S naším systémem můžete snadno spravovat svou nabídku, přijímat objednávky a podnikat moderním způsobem. A to není vše – zákazníci mohou platit různými způsoby, včetně zákaznických nebo hotelových karet, QR kódů nebo klasickými platebními kartami. Umožněte svým zákazníkům pohodlný zážitek a vy budete mít kontrolu nad svým podnikem!

Kiosky pomáhají v důležitých provozech