CHIGURAS s.r.o.    Prodej a servis pokladního systému    Zastoupení pro Liberecký kraj                                                  

 

Pokladny je možno zapůjčit na určité časové období v naší kanceláři v Tanvaldu. Zápůjčka již od 500 Kč za měsíc bez DPH, dle druhu zapůjčeného zařízení.

 

Využití pro jednorázové akce, prodejní trhy, společenské akce, sezónní prodeje atd....

 

Zapůjčované zařízení je KASA FIK ORANGE - nejprodávanější zařízení z 1 a 2 vlny EET - jedná se o jednoduchý a přehledný terminál se zabudovanou tiskárnou. Zahrnuje také pokladní systém KLASIK, který je nejjednodušším řešením Elektronické evidence tržeb. Jednoduché ovládání s minimálním zaškolením. Pokladna je rychlá, spolehlivá a umožňuje podnikatelům splnit svoji povinnost.

  

Cena zapůjčení již od 500 Kč bez DPH. Cena zápůjčky je vždy na poptávku, je zpracována přímo na míru dle náročnosti, požadavků klienta a délky zápůjčky.

Půjčovné vždy zahrnuje kompletní instalaci pokladny včetně základního zaškolení a nastavení EET (pokud je třeba) a zpětnou reinstalaci po navrácení pokladny.

Na zapůjčené zařízení nepožadujeme kauci ( v případě zápůjčky více zařízení je kauce již požadována), platba je v hotovosti, či fakturou na celé zapůjčené období se splatností 14 dnů, vždy je sepsán protokol o zapůjčení pokladny.  

Internetové připojení nutné ke splnění povinnosti EET si žajišťuje klient sám, pokladnu je možno připojit buď pomocí WIFI, dále pomocí mobilního hotspotu ( přes váš mobilní telefon ), nebo pomocí datové SIM karty od kteréhokoliv operátora, která se vloží přímo do pokladny.

Dále je zajištěna po dobu zápůjčky technická podpora po telefonu, přes vzdálenou správu či cestou servisního technika.

 

 

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.