CHIGURAS s.r.o.    Prodej a servis pokladního systému    Zastoupení pro Liberecký kraj                                                  

 

 

LICENCE KASA FIK

 

Vyberte si z licencí KASA FIK :

LICENCE KASA FIK FREE  - Licence KASA FIK FREE slouží pouze k vyzkoušení a testování  pokladního systému KASA FIK na vašem zařízení !!!! 

 

LICENCE KASA FIK KLASIK Prodej pomocí číselné klávesnice jako na kalkulačce - není nutné evidovat položky. Jednoduché ovládání s minimálním zaškolením.

 

LICENCE KASA FIK PLUS  - Prodej pomocí položkového systému. Aplikace poskytuje uživateli široké spektrum možností jako je položkový prodej, detailní přehledy tržeb dle jednotlivých směn, synchronizaci dat, vedení skladového hospodářství či práci se zákaznickými a zaměstnaneckými účty.

 

LICENCE KASA FIK MULTI IČ - Jedná se o licenci MULTI, která je jako upgrade ke KLASIK i PLUS. Vše nám umožnuje kompletně nastavit několik paralelních pokladen na jednom hardwarovém zařízení. Každá pokladna má svoji databázi, nastavení, EET certifikáty, historii účtenek i položky. Prostě neomezeně pokladen na jednom zařízení bez nutnosti pořizovat další hardware.

 

LICENCE KASA FIK eRecept - Jedná se o licenci, která naprosto zdarma, je vždy součástí pokladních aplikací a setů Kasa FIK pro EET.

 

 

 

 

 

 

 

 

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.