CHIGURAS s.r.o.    Prodej a servis pokladního systému    Zastoupení pro Liberecký kraj                                                  

 

Servis KASA FIK » Vzdálená správa

Vzdálená správa vaší pokladny online

z pohodlí vašeho domova na vašem počítači

Evidence je základ Vašeho podnikání. S našim pokladním systémem získáte přehled o zaměstnancích, směnách, prodejích jednotlivých produktů, skupin i stavech skladů kdekoliv - a to třeba i na cestách.

  • Dohled nad všemi pobočkami

Ať již provozujte jednu pokladnu nebo národní distribuční síť online vzdálená správa Vám posktuje okamžitý přehled co se děje na pobočkách. Sledujte tržby, prodejnost položek i toky hotovosti hned jak se stanou.

  • Správa položek a nastavení pokladen

Z pohodlí kanceláře jednoduše spravujte všechny svoje pokladny. Vzdáleně tak můžete spravovat položky, měnit ceny, DPH nebo i přiřadit obrázky.

  • Online skladová evidence

Vedení skladových karet je nejen nutností z účetního pohledu, ale dramaticky zlepšuje dohled nad zaměstnanci. Online sklady umožňují propojit pokladny a využívat tak sdílený sklad nebo odečítat z receptůr. Inventorizace a okamžitý přehled nad tím, co je na pobočce je tak velmi jednoduché.

  • Pro experty

Online můžete exportovat data do účetnictví, hromadně měnit ceny a nastavení, nebo importovat položky z CSV/Excelu. Obchodní sítě mohou využít API k napojení na interní informační systémy.

  • Vzálená zpráva ( systém Backoffice ) je funkční ke každé zakoupené pokladně zdarma.

  •  

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.